KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15354029
nr 1535 4029
Akvareller
4 st, Elisabeth Almgren, Signerad, yttermått inklusive ram: 28-32-37x46, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:44:08
100 kr
150 kr
200 kr